American Express Gold Card |
Kartat


Kartat American Express lėshuar nga Alpha Bank Albania:


Karta American Express

APLIKONI TANI


Karta American Express Gold

APLIKONI TANI

KARTAT PERSONALE

Aplikoni ose mėsoni mė tepėr pėr Kartat American Express

UDHĖTONI

Pėrfitoni nga shėrbimet tona nė tė gjithė botėn

TREGTARĖT

Zhvilloni Biznesin tuaj duke pranuar American Express

alpha Shiko Regulloren dhe Regullat e Rrjetit, Markat dhe Deklarata e Konfidencialitetit.
E drejta e Autorit 1995-2008 Kompania American Express. Rreth American Express dhe Alpha Bank
Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Pėrdoruesit e kėtij rrjeti bien dakord pėr kushtet e Regullores dhe Regullave tė Rrjetit American Express.