O akceptaci karet American Express

Umožněte držitelům platebních karet American Express platit svou oblíbenou kartou a získejte tak přístup k novým bonitním zákazníkům! Akceptace platebních karet American Express představuje jednoduchý způsob, jak zlepšit zákaznický servis, zvýšit Váš obrat a navíc plně využít funkcionality Vašeho platebního terminálu. Kromě toho American Express nabízí obchodním místům bezplatnou účast v marketingovém programu Selects a užitečné propagační materiály zdarma.

Co byste měli vědět o kartách American Express

  • průměrný nákup na karty American Express je v ČR 3 x vyšší než na běžné karty
  • držitelé karet American Express nejsou omezováni žádným maximálním limitem a jsou motivováni svou kartu využívat pro své nákupy díky programu odměn
  • karty American Express jsou akceptovány na většině obchodních míst v ČR i v zahraničí

Podmínky akceptace karet American Express

  • zajištění akceptace i samotný provoz služby je zdarma
  • jediným nákladem je servisní poplatek, který se hradí až v momentě nákupu
  • akceptace probíhá na stávajících platebních terminálech, jde pouze o bezplatné dohrání potřebného software Vaší bankou

Při zájmu o bližší informace či o zajištění akceptace kontaktujte prosím Vaši banku, u níž máte platební terminály, nebo se obraťte na náš zákaznický servis +420 267 197 198.

Akceptujete již karty American Express?

Oznamujeme všem našim váženým obchodním partnerům, že ode dne 26.10.2013 se Oddělení akceptace karet American Express stává součástí společnosti Global Payments Europe, s.r.o. (http://gpnmerchant.com).

Naše nové kontakty

Hlasová autorizace
(k dispozici nonstop)
+420 267 197 198
Zákaznický servis
8:00 – 16:30
Tel.:+420 267 197 198
Fax: +420 267 197 291
Email: podpora-obchodniku@gpe.cz
Korespondenční adresa (např. pro zasílání účtenek z imprinteru) Global Payments Europe, s.r.o.
V Olšinách 80/626,
100 00 Praha 10

Online přístup k transakcím

Rádi bychom Vás informovali, že s účinností od 1.10.2011 došlo k zavedení elektronických avíz o platbě pomocí služby OMS (On-line Merchant Services).

Tato služba je dostupná prostřednictvím internetu 24/7. Transakce a platby jsou k dispozici v novém klientském portálu, který naleznete na webu GPNmerchant.com. Portál je vedle angličtiny také v češtině a budete na něm moci provádět všechny užitečné operace. Při prvním příhlášení na portál GPNmerchant.com budete vyzvání k registraci.

V případě, že do této doby nejste registrováni ke službám OMS a získáváte papírová avíza o platbě, ty jsou nyní k dispozici v PDF na novém klientském portálu GPNmerchant.com.